تبلیغات
تدریس فناورانه - ترک تحصیل و وقفه تحصیلی
 
تدریس فناورانه
بهره‌گیری از فناوری اطلاعات در تدریس
درباره وبلاگ


darya-it.ir

مدیر وبلاگ : لقمان کریمی
نویسندگان
نظرسنجی
مطالب این وبلاگ تا چه اندازه برای شما مفید بوده است؟







Online User

برای اطلاع از آخرین مطالب وبلاگ ایمیل خود را وارد نموده سپس به ایمیل خود رفته و روی لینک تأیید کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مهدی
http://mnch.blogfa.com
با سلام در مورد عدم اعمال تجدید درس قرآن
مشکل از نگارش هنگام ثبت نامه شما باید از قسمت ورود نمرات نسبت به خذف کلیه نمرات سال جاری دانش آموز مورد نظر اقدام کنید .
سپس از گزینه ابطال ثبت نام ثبت نام را لغو و مجددا از گزینه ثبت نام دانش آموز را در پایه و کلاس مورد نظر ثبت نموده و نمرات را وارد نمایید . ورود نمرات تربیتی فراموش نشود مشکل برطرف خواهد شد خود ما هم در منطقه چند مورد داشتیم با روش مذکور مشکل برطرف گردید .
موفق باشید.



صدیق
سلام،از اینکه ازاین طریق مشکل همکاران را حل می کنید بسیار ممنونم . در مورد چگونگی ثبت نام دانش آموزان جهشی در سناد سوال داشتم.آیا باید منتظر رای کمیسیون ماند یا راه دیگری برای تعیین پایه بالاتر هست ؟ با تشکر فراوان
پاسخ :
 با تشکر از جنابعالی به خاطر اظهار لطفتان.
بعد از ثبت دانش آموز در قسمت کمیسیونی باید به واحد فناوری ( یا واحدی که مسئولیت سناد را برعهده دارد) اطلاع دهید تا برایتان تأیید نماید و وقت زیادی نمی‌برد. (کلاً چند دقیقه) سپس دانش آموز را ثبت نام نهایی نمود.    



زال بیگی
سلام اقای کریمی:
آیا ترک تحصیل و وقفه تحصیلی در مقطع ابتدایی توصیفی جزء سنوات تحصیل محسوب میشوند یا نه؟میشه تفاوت این دو را دقیق توضیح بدید؟ ممنون میشم.
پاسخ از دوست عزیز مهدی:
جناب زال بیگی با سلام
ترک تحصیل و وقفه تحصیلی
در آیین نامه توصیفی در ماده 17 اشاره می کند که برای دانش آموزی که 80 درصد ساعات آموزشی را در مدرسه باشد اعلام نتیجه خواهد شد حال اگر دانش آموز کمتر از این حد در مدرسه باشد اگر غیبتش موجه باشد وقفه تحصیلی و اگر غیر موجه باشد ترک تحصیل محسوب خواهد شد.
اما در مورد اینکه جزء سنوات است ترک تحصیل بله اما وقفه خیر یعنی اگر دانش آموزای وقفه (غیبت موجه) داشته باشد یک سال به سقف سنی او افزوده خواهد شد .
موفق باشید.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
چهارشنبه 13 شهریور 1392
لقمان کریمی
جمعه 11 بهمن 1392 11:05 ب.ظ
با سلام خداقوت .لطفا در خصوص نمره درس آمادگی دفاعی که در مدارس خارج کشور اجرا نمی شود باید چه نمره ویا عددی وارد کنیم که در معدل تاثیر گزار نباشد راهنمایی فرمایید.با سپاس
شنبه 14 دی 1392 01:49 ب.ظ
سلام خواهشا به سوال من پاسخ بدین چون تو سر در گمی هستم من سال سوم متوسطه ام ومیخوام یک سال وقفه تحصیلی بگیرم ایا در اگر این کارو بکنم میتونم سال 93تو همین مدرسه دوباره سوم رو از اول بخونم؟
یکشنبه 17 شهریور 1392 03:33 ب.ظ
سلام آقای کریمی.

ممنون از حضورتون.

چشم.

با افتخار شما رو لینک وب سایتم می کنم.
پنجشنبه 14 شهریور 1392 11:36 ب.ظ
سوال من در مورد ابتدایی جهشی هنوز ادامه داره
خوب تا الان مگه دانش آموزان ابتدایی توصیفی جهشی نخوندن ُ این مدارس لیست هاشون رو چی کار کردن و کجا ثبت کردن نمیشه که دانش آموز بدون لیست نمره وارد بشه
اگر یک جواب قانع کننده بدین ممنون میشم چون از سیستم که خبری نیست
لقمان کریمیمدارس معمولاً براساس نظر اداره خود عمل می کنند. اگر واحد امتحانات اداره چیزی را بخواهد حتماً تهیه می کنند. چون در سیستم هم این لیستها نیامده احتمالاً اکثر ادارات آن را از مدارس نخواسته اند. ولی واقعاً نبود لیست اشکال دارد. باید ادارات از طریق مراکز استان و شرکت پژوهش پیگیر باشند تا در سیستم لیستهای جهشی نیز اضافه گردد.
پنجشنبه 14 شهریور 1392 08:43 ب.ظ
جناب آقای کریمی
سلام علیکم
وبلاگ پربار و زیبایی دارید خواهشی از شما داشتم که در صورت امکان طریقی گذاشتن تصاویر متحرکی که در بالای وبلاگتون هست برای بنده توضیح دهید.
باتشکر
لقمان کریمیپاسخ:
تصاویر متحرک وبلاگ مربوط به خود قالب وبلاگ می باشد.
اگر به سایت http://www.mytheme.ir بروید، می توانید اطلاعات لازم و قالب‌های دلخواه را به دست بیاورید.
پنجشنبه 14 شهریور 1392 09:52 ق.ظ
با سلام همکار گرامی معاون با سلام
در مورد تبصره بار دوم راهنمایی توجه شما را به تبصره یک ماده 14 آیین نامه جلب می کنم که در آنجا شرط تبصره بار دوم را حداقل نمره 5 ذکر کرده و هیچ مشکل دیگری برای تبصره بار دوم وجود ندارد.
موفق باشید
لقمان کریمیبا تشکر
چهارشنبه 13 شهریور 1392 11:22 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید
یک دانش آموز سوم راهنمایی دارم که سال قبل(در دوم راهنمایی) درس ریاضی را تک ماده استفاده کرده،در شهریورماه امسال که در درس ریاضی مجدداً تجدید بوده،نمره بالاتر از 7 آورده و نمره را که وارد کرده ام،سیستم مجدداً برای او تبصره ماده 14 را زده و قبول شهریور اعلام می کند.در ضمن سیستم در کارنامه سال قبل او،عبارت تبصره ماده 14 را حذف کرده و فقط قبولی شهریور می زند.آیا اشکالی در این مورد نیست.آیا در مقطع راهنمایی می توان دو سال پیاپی از یک درس ،تک ماده استفاده کرد و قبول شد.
لطفاًراهنمایی کنید. با تشکر
لقمان کریمیدر تبصره 1ماده 14 آیین نامه امتحانات آمده است که ؛
تبصره 1- دانش آموز در طول دوره راهنمایی می تواند در هر درس دو بار از مفاد این ماده استفاده کند. استفاده برای بار دوم از این ماده در هر درس، منوط به کسب حداقل نمره 5 می باشد.
من بندی را ندیدم که استفاده دو سال متوالی را ممنوع کرده باشد و به نظرم ایرادی ندارد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر